Atraktivní vizuál pro váš brand

najměte si nás na tvorbu loga
a vizuální identity

Atraktivní vizuál pro váš brand

najměte si nás na tvorbu loga
a vizuální identity

Atraktivní vizuál pro váš brand

najměte si nás na tvorbu loga
a vizuální identity

Jsme kreativní grafické studio, které vám navrhne brand na míru

8 důvodů proč s námi spolupracovat nejen na tvorbě loga a vizuální identity

Rychlé dodání loga a vizuálu

Návrh loga a vizuální identita hotová nejdéle do měsíce i s časovou rezervou.

Zajištění tisku
a výroby

Šetříme vám čas. Komunikaci s tiskárnou/dodavateli vyřídíme za vás.

15 let zkušeností

Zakládáme si na bohaté praxi z velkých firem i jako volnonožci.

Fullservis
služby

Kromě loga a vizuální identity umíme i webovky, videa, PPC kampaně a víc…

Zdrojové soubory

Grafické podklady v logomanuálu + odkazy na zdrojové soubory online 24/7

Garance
spokojenosti

Ručíme za to, že se vám grafika bude líbit. Chceme pouze spokojené klienty.

Neomezená
licence

S logem můžete nakládat, dle uvážení. Dostanete od nás neomezenou licenci.

Hodinová
sazba 1200 Kč

Co jiní dělají několik hodin, my máme za hodinu. Pracujeme totiž velmi rychle.

Důvěřují nám

Klienti o nás říkají

Dobrý den,  chtěla bych touto cestou poděkovat za vypracování našeho firemního webu loveli.cz, od počátku spolupráce, tedy od zadání až po konečný výsledek byl cíl okamžitě správně pochopen, vypracovány všechny požadavky z naší strany a dokonce bych chtěla říct,  že pan grafik, je mistr svého řemesla, neboť naše nové logo a vizitky jsou naprosto dokonalé. Třešničkou na dortu je vypracovaný logo manuál ,  který mi doposud nikdy nebyl nabídnut jiným zpracovatelem. Celkově hodnotím spolupráci jako naprosto bezvadnou a dokončenou v termínu. Děkuji mnohokrát za novou tvář naší firmy. S  přáním všeho dobrého a s díky, Pavlína Rejsová, jednatelka.
Pavlína RejsováLoveli
Krásný dobrý den, Petře, ke grafickým návrhům nemám, co bych dodal. Ode všech, kdo návrhy viděli, od laiků po profíky včetně všech web developerů, kteří se do „výběrka“ přihlásili, mám více než pozitivní zpětnou vazbu – každý je nadšený. Ti developeři, se kterými jsem jednal, se mohli o zakázku (ne jen kvůli zakázce jako takové) „servat“ už jen proto, jak to skvěle vypadá a jaký projekt to je. Prošel jsem i komplet mobil/tablet verzi, nemám co dodat. Fakt jste odvedl báječnou práci! Mám z toho velkou radost 😊. S Vámi a Vaším týmem je skvělá komunikace, na vše reagujete rychle, v případě potřeby úprav jsou do druhého dne hotové.
Filip NavrátilCyklokurýr
Než jsem našla toho, kdo mi zpracuje logo, prošla jsem spoustu webů a doporučení od přátel. Nakonec jsem si vybrala wolfway. Na stránkách hovoří nejen o logu, ale také o celkové vizuální identitě. Já se díky nim rozhodla jít touto cestou. Nejdříve jsem zavolala, následně vyplnila zadání, na tom jsem si dala záležet. Celá spolupráce probíhala skvěle. Dohody byly jasné, termíny byly ze strany wolfway vždy dodrženy. Ze začátku jsem obdržela několik návrhů, ze kterých jsem vybrala jeden a ten jsme upravovali až k mé spokojenosti. Celá komunikace probíhala po emailech, v případě nejasností jsme se spojili telefonicky, abychom doladili detaily. Velmi oceňuji, že když jsem měla nějakou představu, která se do kompozice nehodila, designer mi nejen napsal, proč to není vhodné, ale zároveň mi to ukázal na návrhu, který mi připravil. Za sebe mohu wolfway doporučit, dohody a termíny jsou dodržovány a ze strany designéra je zřejmá ochota dodat práci ke spokojenosti klienta.
Petra StehlíkováInrevis
Vše vyřešeno dle dohody a spolupráce odsýpala až do zdárného konce, kdy jsme obdrželi nové firemní logo ve všech formátech. Děkuji a doporučuji spolupráci.
Josef LomskýVerona group

Často se ptáte

Děláte pouze loga bez vizuální identity?

Je naším přesvědčením, že tvorba loga a vizuální identity by měla být prováděna současně, aby bylo dosaženo maximálního přínosu pro vaši značku. Vytvoření kvalitní vizuální identity je nezbytné pro úspěch vašeho podnikání. Pokud tedy potřebujete redesign grafického stylu nebo vytvoření loga a vizuální identity pro vaše podnikání, jsme připraveni vám s tím pomoci. Nicméně, pokud hledáte pouze samostatné logo, tak to neděláme.

Co všechno děláte?

Poskytujeme našim klientům full servis v oblasti online marketingu, s důrazem na dlouhodobou spolupráci. Na začátku procesu navrhneme a vytvoříme vizuální identitu, včetně loga a firemního videa či reklamy. Dále se zaměříme na vytvoření webových stránek, které budou mít za cíl lákat relevantní poptávky. Poté nasadíme strategie pro SEO a PPC reklamy, abychom zajistili návštěvnost na webových stránkách. Naším cílem je přivést co nejvíce kvalitních návštěvníků na vaše stránky, kteří se mohou stát vašimi potenciálními zákazníky. Vaším úkolem bude pak tyto poptávky proměnit v zákazníky.

Kolik stojí vaše služby?

Jsme pevně přesvědčeni, že nejlepší vztahy s klienty jsou založeny na transparentnosti a vzájemné spolupráci. Proto se vždy řídíme rozpočtem našich klientů a navrhujeme jim přesně to, co potřebují a co si mohou dovolit. Až s námi budete komunikovat ohledně vašeho projektu, prosíme, abyste nám sdělili váš rozpočet a vaše potřeby, abychom mohli vytvořit nabídku na míru.

Je důležité zdůraznit, že nechceme nabízet levné řešení, které nebude přinášet výsledky. Naše služby poskytujeme v té nejvyšší kvalitě, která plně odpovídají potřebám a očekáváním našich klientů. Na rovinu vám řekneme, že nejsme schopni vyrobit logo s vizuální identitou a webovou stránkou za 20 000 Kč. Místo toho se soustředíme na to, aby naše služby byly účinné a přinášely našim klientům skutečnou hodnotu. Nejčastěji se pohybujeme v částkách od 50 000 do 1 000 000 Kč za balíčky, které obsahují logo, vizuální identitu, video, webové stránky a PPC reklamu.

Musíme se sejít osobně?

Nemusíme. Už několik let s klienty komunikujeme online. Nesetkali jsme se zatím s ničím, co by nešlo vyřešit na dálku. Šetříme si tak navzájem čas i peníze.

.

Medgar

Logo, etiketa, vizitky, hlavičkový papír, bannery, logomanuál, video, web
Tvorba loga, vizuální identita, web, facebook, video

West House

logo, vizitky, webové stránky, video, vizualizace
Tvorba loga a vizuální identity

Cyklokurýr

Logo, vizitky, leták, oblečení, web
Tvorba loga, vizuální identita, web a členská sekce, facebook

Vanilla

Logo, vizitky, etiketa, obal, taška, facebook profil a banner.
Tvorba loga, vizuální identita, facebook

Pivovar Nový Bydžov

Logo a vizuální identita
Tvorba brandu pro pivovar

Veto

Logo, vizitky, obal, etiketa
Tvorba loga a vizuální identity

Prohlédněte si naše portfolio

Prohlédněte si naše portfolio