Připoj se

do smečky

hledáme dalšího samostatného vlka

Připoj se
do smečky

Připoj se
do smečky

Aktuálně hledáme

Obchodníka

Všichni pracujeme na dálku a Ty nebudeš vyjímka. Můžeš si tedy naplánovat práci jak chceš a odkud chceš. Důležité je, ať jsi samostatná jednotka, která má prokazatelné zkušenosti z obdobné pozice.

Obchodníka

Co od tebe očekáváme

  • Musíš mít obchodního ducha a zkušenosti s byznysem.
  • S tím se váže i zkušenost s online marketingem a grafikou.
  • Jedině tak budeš moct pochopit klientovo byznys a nabídnout mu to nejlepší řešení v rámci jeho možností.
  • Spolehlivost - prostě na čem se dohodneme to platí.
  • Samostatnost
  • Vlastní telefon, počítač a auto

Co bude Tvoje náplň práce

  • Budeš se starat o naše stálé klienty - volat, psát, mejlovat, scházet se s nimi (živě nebo online).
  • Odbavovat poptávky, které chodí přes náš web a měnit je na byznys.
  • Plnit cíle, které si spolu nastavíme.
  • Navazovat nová obchodní partnerství, která budou dávat smysl.
  • Občas bude potřeba oslovit i nové klienty, kteří o nás zatím nevědí a nabízet naše služby novým či stálým klientům - grafické práce, webové stránky, SEO, PPC reklama, videa, eventové akce, reklamní předměty, tiskoviny.
  • Pokud budeš potřebovat pomoct s nabídkou, marketingem či nějakou technickou otázkou, tak budeš mít v zádech podporu Petra Jančárka, který celou firmu vybudoval z ničeho a má více jak 15 let zkušeností nejen s grafikou, marketingem ale i byznysem.

Co za to nabízíme

  • 100% práci na dálku
  • Provize z prodeje, které mohou být klidně i 100 000 Kč a víc. Případně se můžeme domluvit i na mixu fixní odměny a provize.
  • Peníze na účtě ještě před splatností faktury.

Myslíš, že se na tuto pozici hodíš, pošli nám svůj životopis a napiš něco málo o sobě a Tvých zkušenostech na